This is an example of a HTML caption with a link.
(Endless Pools)استخرهای بی انتها
تاریخ نگارش :1393/10/11

استخرهای بی ­انتها(Endless Pools) راه­ حلی امروزی برای سلامتی و تناسب اندام

امروزه با یک نگاه سطحی به آمار بیماریها و علل آنها، می توان دریافت که، تغییر الگوی زندگی ، تغییر رژیم و عادات غذایی و بی تحرکی، از مهمترین علل بروز بسیار از ناخوشیهای معمول جامعه امروزی است. ورزش راه­حلیست که کمتر کسی به تاثیرات فراوان آن جهت پیشگیری از بیماری­های جسمی و روحی شک دارد. یکی از ورزش­های مفرح و بسیار مفید که طرفداران بسیار زیادی داشته و توسط دین اسلام نیز توصیه شده ورزش شناست.

قلب قدرتمند،تناسب اندام، بهبود جریان خون، توان بخشی درمانی برای عضلات مستهلک و آسیب دیده و بهبود از تصادفات و آسیبهای بدنی،کنترل وزن،از بین رفتن اضطراب و تنشهای روحی،  افزایش انرژی،تقویت عضلات،

انعطاف پذیری، بازیابی قوای از دست رفته، کنترل وزن،کالری سوزی(هر شخص با شنا کردن، کالری زیادی را که حدود حدود ۵۰۰ تا ۶۵۰ کالری در ساعت است، می‌سوزاند)، ترمیم بافت،خواب بهتر و ده­ها مزیت دیگر از فواید شنا کردن هستند. اما متاسفانه بسیاری از افراد به­علت محدودیت فضا قادر به داشتن استخر در منازل خود نیستند و از طرف دیگر بعلت دوری مسافت، ترافیک و... به استخرهای عمومی نیز به آسانی دسترسی ندارند.

اما با پیدایش استخرهای بی­انتها (Endless Pools) امروزه این مشکل در دنیا حل شده است. یک استخر  بی­انتها استخری با ابعاد کوچک است که در پارکینگ منزل، در یک اتاق، حیاط منزل و یا هر فضای کوچک دیگری قابل اجراست، در استخرهای بی­انتها یک پمپ مخصوص وظیفه به حرکت درآوردن آب را دارد، با این عمل یک جریان مخالف حرکت شناگر ایجاد می­شود که شدت جریان آن قابل تنظیم است، در اینصورت شناگر هرچقدر هم شنا کند ضمن بهره بردن از فواید و لذت شنا هیچگاه به انتهای استخر نخواهد رسید. بدیهی است استخرهای بی­انتها به­علت حجم آب کمتر هزینه انرژی و نگهداری پایینتری نیز دارند. شرکت آریان استخر مفتخر است که این مژده را به همه هموطنان عزیز بدهد که هم­اکنون این شرکت قادر به طراحی و ساخت استخرهای بی­انتها (Endless Pools) بصورت کاملا حرفه­ای و خدمت به هموطنان عزیز در این زمینه      می­باشد.

 

بازدید : 4023 نفر

انتخاب زبان

984871.jpg    Untitled-2.jpg

پروژه ها

طراح مجری

شرکت آریان استخر تلفن چهاررقمی 2705

ساخت مجموعه های آبی

ساخت استخرهای لاکچری

سقف استخر

ساخت استخرهای زیبا

استخر رویایی در ایران

ساخت استخر سونا عمومی

طراحی و ساخت استخر


اتمام پروژه وزارت خارجه و تقدیر وزیر از مدیریت شرکت آریان استخر

ثث.jpg                 

WWW.STARCHLON.COM

star.jpg

تبلیغات شما

Untitled-1.jpg